Увечері 6 липня в Магнітогорську в реанімації померла мати двох дітей, 26-річна Дарина Рубцова, яка стала відомою після участі в шоу “Пусть говорят”. Там вона зізналася, що чоловік регулярно бив її, тому жінка чотири рази впадала в кому, а останні два роки страждала від лобової епілепсії.

«Перестало битися серце 26-річної Дарини Рубцової. Після чергової екстреної госпіталізації Даша померла в реанімації », – пише місцеве видання Верстов.інфо.Історія Рубцової стала відома тому, що її чоловік Анатолій вирішив покаятися в побитті дружини, те, що трапилося в 2017 році. Він почав збір коштів на її лікування, заявивши, що йому шкода, що бив дружину, коли напивався.

Шоу пройшло в квітні цього року, після чого депутат Держдуми Оксана Пушкіна наполягла на доставленні жертви на лікування в Москву. Однак московські медики не змогли допомогти Рубцевій  і відправили її додому. А третього липня вже в Магнітогорську, дівчина потрапила в реанімацію.

“Надію на зцілення Даші подарували іспанські епілептології. Щоб зібрати п’ять мільйонів на лікування, Даша і її сім’я оголосили збір коштів. Однак на передачі «Нехай говорять» депутат Державної думи Оксана Пушкіна вмовила Дарину лікуватися в Москві. Дарина приїхала туди на початку червня, але столичні медики розписалися у власному безсиллі “, – повідомляє видання.