Головні новини Львова
Подобається

Залишимось без газу?..

17/09/2014     Автор: Яна Романська
Залишимось без газу?..

"Сотні споживачів ПАТ" Львівгаз "вже найближчим часом можуть опинитися перед загрозою відключення газопостачання у зв'язку з припиненням подачі газу на ділянці газопроводу ГРС "Винники"( нова) – ВАТ "Іскра". Причиною можливої ​​зупинки поставок блакитного палива є борги ПАТ "Іскра "перед НАК" Нафтогаз України", – йдеться в повідомленні. 

Так, на сьогодні ПАТ "Іскра" не дотримується умов укладеного договору з НАК "Нафтогаз України" і заборгував за спожите блакитне паливо більше 8 млн грн. У результаті, перед загрозою залишитися без блакитного палива виявилася частина жителів м.

"Сотні споживачів ПАТ" Львівгаз "вже найближчим часом можуть опинитися перед загрозою відключення газопостачання у зв'язку з припиненням подачі газу на ділянці газопроводу ГРС" Винники "(нова) – ВАТ" Іскра ". Причиною можливої ​​зупинки поставок блакитного палива є борги ПАТ" Іскра "перед НАК" Нафтогаз України ", – йдеться в повідомленні. 

Так, на сьогодні ПАТ "Іскра" не дотримується умов укладеного договору з НАК "Нафтогаз України" і заборгував за спожите блакитне паливо більше 8 млн грн. В результаті, перед загрозою залишитися без блакитного палива виявилася частина жителів м. Винники, частина жителів м. Львова, а також жителі с. Бережани, Длінівка, Чишки, Волиця, Горішнє. Поставки газу також може бути припинено на такі важливі, в сьогоднішніх умовах, об'єкти, як котельні військової частини № 0747 та "Львівтеплоенерго", де відбувається підготовка до опалювального сезону.

 

Джерело: В час пик