Під Одесою батько жорстоко розправився з власною дочкою – матір’ю трьох дітей.

Страшна сімейна драма розігралася увечері 9 лютого в смт Овідіополь Одеської області.

Очевидці повідомили, що на перехресті вулиць Соборної та Суворова, біля бювету, чоловік з ножем напав на місцеву жительку. Коли до місця події прибула поліція, жертва вже померла від отриманих травм, а ось злочинець залишився поруч з нею. Як з’ясувалося, жорстоким вбивцею був рідний батько жінки.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Конфлікт між загиблою та її батьками виник на побутовому грунті, ще восени минулого року. Чи була зустріч в районі бювету запланованою або випадковістю, сказати складно. Надя приїхала на автомобілі Renault Clio, який належить її чоловікові, що знаходиться зараз в закордонному рейсі. Під час розмови “папаша” – Юрій Міндов, який раніше був двічі судимий, раптово вихопив ніж і завдав ним доньці безліч ударів…», – розповідають місцеві жителі.

Відомо, що жертва до останнього чинила шалений опір: на це вказують численні поранення рук, ноги і шиї. Ніж залишився встромленим в спину жінки.

Її батько після страшної розправи залишився на місці злочину, де його і затримали правоохоронці.
В даний момент на місці трагедії ведуться слідчі дії. Вбивця дає свідчення в Овідіопольському відділі поліції. Готується постанова про його затримання в порядку ст. 208 КПК України.

Відомо, що у вбитої залишилося троє дітей. Її чоловік в даний момент знаходиться у відрядженні.