Народний депутат Михайло Добкін вважає, що після того, як Петро Порошенко програє президентські вибори, його потрібно буде судити і стратити, передає Корупція.Інфо

Після того, як Петро Порошенко програє вибори президента України в 2019 році, його потрібно буде залучити до справедливого суду і стратити. Таку думку висловив під час програми "Український формат" на телеканалі NEWSONE лідер партії "Християнські соціалісти" народний депутат Михайло Добкін.

Він вважає, що президенту країни, в якій закриваються заводи і з якої їдуть люди, не можна вирушати відпочивати на Мальдіви під час бойових дій і до того ж торгувати з агресором.

"Не можна воювати і одночасно торгувати і мати бізнес в країні, з якої ти воюєш. Не можна заробляти на поставках в армію, розставивши скрізь своїх "шнурків", які раніше у нього працювали в комерційних підприємствах, а сьогодні очолюють державні. Не можна їхати відпочивати за пів мільйона доларів на Мальдіви, коли снаряди літають по обидва боки поділу України, на свою територію і не підконтрольну. І таких не можна дуже багато. Ми повинні перестати постійно озиратися назад. Потрібно думати, що потрібно робити. ", – вважає нардеп.

Михайло Добкін розповів також, чому Порошенко так і не виконав жодної зі своїх передвиборчих обіцянок, якими він так щедро "годував" українців на виборах.

Популярне: Скандал з Порошенком в Миколаєві: Бійців, які відмовились виконати наказ, вже звільнили

"Я знаю одну причину – жадібність. Людська жадібність, яка доходить до патології, не дозволила йому зазирнути за горизонт. Він дивився на те, що було під його руками, тому що був зайнятий весь час хапальними рухами. Я вам скажу таку річ, зрозумійте мене правильно, я її виношую дуже довго, тому що з одного боку я християнин і для мене такі речі складно навіть в слух вимовляти. Закінчується каденція, у Порошенка немає жодного шансу не те, що стати президентом вдруге, до другого туру вийти шансів у нього немає. Яке у мене є пропозиція, що лякає своєю новизною. Я вважаю, що коли пройдуть вибори, кого б не обрали президентом, для науки майбутнім поколінням, Порошенка потрібно буде після того, як він програє вибори, не випустити з країни, залучити до справедливого суду і стратити. ", – запропонував глава партії" Християнські соціалісти "Михайло Добкін.