Українські військові за останні кілька днів звільнили понад 1 000 квадратних кілометрів від окупанта.

«Нам дуже важко, але ми просуваємося вперед. Вдячні співгромадянам, які допомагають і чекають на нас», — повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Валерій Залужний зазвичай не коментує поточну ситуацію на фронті, але цього разу вирішив зробити виняток. Це багато про що говорить.

Головнокомандувач ЗСУ впевнений, що перебіг війни зміниться, якщо між Україною та Росією нівелюється різниця у досяжності засобів ураження.

Про це у спільній статті на Укрінформ написали головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та генерал-лейтенант, перший заступник голови оборонного комітету Верховної Ради Михайло Забродський.

У матеріалі наголошують, що головною особливістю війни є різниця у спроможностях граничної досяжності засобів ураження. Російські крилаті ракети мають дальність польоту 2000 км, а для ЗСУ можливості ракетних ударів обмежені у 100 км. Доки такий дисбаланс буде зберігатись, то війна може тривати роками.

Очевидно, перебіг війни може змінитись при правильній роботі України з країнами-партнерами. За умови вирівнювання балансу, оперативні й стратегічні перспективи на 2023 рік можуть змусити Росію по-іншому розглядати ситуацію на фронті.