В Україні склалася ситуація, при якій частина жителів країни може залишитися без пенсій. Пенсійна система країни вимагає реформування вже найближчим часом, оскільки в іншому випадку Пенсійний фонд може залишитися без грошей для українців, які в майбутньому будуть виходити на пенсію.

При збереженні нинішніх тенденцій вже після 30 років 10 українців будуть утримувати 23 пенсіонера. Якщо нічого не змінити, Пенсійний фонд може залишитися без грошей.

Про це повідомляють журналісти “24 каналу”, які опублікували інфографіку з поправкою на демографічну ситуацію в країні.

За даними соціологів і експертів, Україні загрожує низька народжуваність, яка безпосередньо впливає на пенсійну систему в країні. При скороченні чисельності населення кількість пенсіонерів буде збільшуватися. Однак поряд з цим кількість працюючих українців буде падати.

Дані Держкомстату та недавній перепис населення за допомогою мобільних операторів показали непропорційність українців за віковою категорією.

Таким чином, при збереженні нинішніх тенденцій вже після 30 років 10 українців будуть утримувати 23 пенсіонера. Грошей на утримання пенсіонерів може просто не вистачити. Експерти роблять висновок, що пенсійній системі України необхідні зміни.

Публікуємо інфографіку, представлену журналістами “24 каналу”.