Очільник Кремля ймовірно страждає від важкої форми швидко прогресуючого раку. За даними джерела в російській розвідці, лікарі дали Володимиру Путіну максимум 3 роки життя.

Про це повідомило джерело в російській розвідці. Один з офіцерів ФСБ на умовах анонімності сказав, що 69-річному президенту Росії залишилося жити не більше двох-трьох років.

За словами інформованого джерела, хвороба означає, що Путін також втрачає зір, а його кінцівки неконтрольовано тремтять.

Нам кажуть, що він страждає від головного болю, й коли він з’являється на телебаченні, йому потрібні шматочки паперу, на яких все написано великими літерами, щоб прочитати те, що він збирається сказати. Вони такі великі, що кожна сторінка може вмістити лише пару речень. Його зір серйозно погіршується, – сказав один з офіцерів ФСБ.

Минулого тижня Путін зустрівся з президентом Білорусі Олександром Лукашенком у Сочі. На камерах було помітно, як російський президент незграбно вивертає ноги, щоб сісти.

На нездоровий вигляд Путіна звернули уваги і коли той зустрічався з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу. Тоді очільник Кремля мав набрякле обличчя і руки, які щільно обхопили кришку столу.

Чутки про поганий стан здоров’я російського диктатора ще більш загострились після параду на 9 травня у Москві. Річ у тім, що під час “побєдобєсія” він виглядав кволо та невпевнено, а ще сидів, накинувши на ноги плед.

Також,  про тяжкий стан здоров’я диктатора публічно повідомив голова військової розвідки України Кирило Буданов. Він уточнив, що Путін має кілька серйозних діагнозів, один з яких – це онкологія.

Болгарський журналіст-розслідувач Христо Грозєв зазначив, що оточення Путіна впевнене у його смертельній хворобі.

Крім того, нещодавно російське видання “Проект” випустило розслідування про те, що Путіна всюди супроводжує величезний штат лікарів. Найчастіше біля президента був помічений хірург-онколог, який спеціалізується на лікуванні раку щитовидної залози у людей похилого віку.

Примітно, що опозиціонер Ігоря Ейдман, який виїхав з Росії, вважає фейком чутки про хворобу Путіна. На його думку, розповсюджують ці відомості спецслужби РФ навмисно з метою захисту диктатора від можливих замахів на його життя. Адже особи, які хотіли б нейтралізації Путіна, не чинитимуть рішучих дій, бо думають, що він нібито сам незабаром піде з життя.