36-річний житель Білої Церкви підозрюється в насильницьких діях стосовно 8-річної дівчинки, повідомляє ГУ НП Київської області.

У селі Дрозди Білоцерківського району, 28-річна жінка з двома дітьми пішла в магазин. Там вона познайомилася з чоловіком і вживала з ним алкогольні напої. Потім незнайомець пішов до її дому разом з дітьми, які показували йому дорогу. А жінка повернулася в магазин придбати сигарети.

Коли вона повернулася додому – почула голос свого сина, який кликав на допомогу з присадибної ділянки.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Зловмисник заманив дітей в насадження кукурудзи під приводом, ніби вони йдуть до водойми купатися. Там неприродним шляхом він намагався згвалтувати дівчинку, а хлопчику, який це все бачив, закривав рот, щоб той не кричав.

Жінка зателефонувала в поліцію, описала прикмети педофіла і напрямок, куди він втік. Вже через кілька годин гвалтівника затримали в кукурудзяному полі, де він переховувався.

Маленькій потерпілій надали кваліфіковану допомогу. З нею працюють фахівці-психологи. Дівчинка зробила поліцейським подарунок – намалювала малюнок і подарувала його правоохоронцям.

Гвалтівник затриманий в порядку ст. 208 КПК України та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Триває досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.153 Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.