Ірина Ванникова колишній прес-секретар президента України Віктора Ющенка, на цій посаді свого часу вона замінила Ірину Геращенко. У минулому була ведучою новин на СТБ і "1+1", журналістка, держслужбовець першого рангу, директор інституту президента Віктора Ющенко, передає Корупція.Інфо.

Також ця тендітна жінка нагороджена почесним орденом княгині Ольги III ступеня, три рази входила в рейтинг "Самих впливових жінок України за версією журналу "Фокус", а найголовнішим проектом у житті важає власну сім'ю. У Ірини дві чарівні доньки.

Як зізнається Ірина Ванникова, коли ти працюєш прес-секретарем президента це прирівнюється до військової служби. 

"Так, я підписувала документи про нерозголошення, але доступу до державних таємниць у мене не було. Можливо, я десь трохи менше знала, але і спокійніше спала" зізналася телеведуча. У неї робота завжди посідала одне з головних місць у житті, тому підходила до цього з відповідальністю і совістю.Тож колишній прес-секретар розповіла, що заробляла на цій посаді доволі пристойні гроші, біля 15 тисяч гривень при курсі долара 5. До привілегій цієї посади входив службовий автомобіль і безкоштовні квитки на літак. Проте Ірина стверджує, що квитки на відпочинок вона оплачувала самостійно з власної кишені. Стосовно безкоштовного лікування і матеріальної допомоги журналістка також цим ніколи не користувалась.

Як зізналася Ірина, з Ющенком було дуже комфортно працювати. "Його не можна назвати самодуром. він досить не вибагливий і в побуті, і в житті. Що мене завжди вражало, це його такт. Він ніколи не забував, що я жінка і завжди подавав мені руку"– зазначила Ванникова.

Також екс прес-секретар Віктора Ющенка розповіла, що він ніколи не вживав нецензурних слів і взагалі не вживав алкоголь. "Він дуже врівноважена людина. Я ніколи не бачила яскравого вираження його емоцій, Ющенко завжди поводився стримано, а коли злився просто мовчав"

Зараз Ірина Ванникова повернулася до своєї улюбленої роботи. З 16 січня 2017 року Ванникова стала телеведучою ранкових новин на телеканалі NewsOne.