АП розглядає Український дім для переїзду.

Під офіс Володимира Зеленського можуть забрати поверхи фондів Музею історії Києва. Представники архітектурного бюро вже оцінювали приміщення.

Адміністрація президента розглядає можливість переїзду до Українського дому. Про це повідомила журналістка, співробітниця Музею історії міста Києва Катерина Липа в Facebook.

Про такий варіант стало відомо, коли в Український дім прийшли представники архітектурного бюро 33BY і почали щось фотографували з вікна. Липа написала, що під АП можуть забрати поверхи фондів Музею історії міста Києва та репетиційну базу ансамблю Київські солісти.

Юлія Мендель, прес-секретар президента, в коментарі журналістам сказала, що АП хочуть перенести подалі від центру і що Український дім під задані критерії не підходить. Однак пізніше вона підтвердила, що такий варіант справді розглядається.

В архітектурному бюро сказали що вони "дають консультації" і "коментувати поки нічого".

Додамо, що в адміністрації президента зазначили, що "Ідея переїзду жива, йде робота в цьому напрямку".

"Адміністрація Володимира Зеленського серйозно має намір переїхати. Це може відбутися до кінця цього року", – повідомили у президента.Зазначається, що обговорюються можливі варіанти, їх кілька – і в центрі міста, і на його околиці. Сам Зеленський напередодні другого туру виборів заявляв, що розглядається варіант переїзду АП за Київ.

Відзначимо, що Директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд закликав Адміністрацію президента не переїжджати до Українського дому. Він вважає, що там має з'явитися музей сучасного мистецтва.

"Колишній музей Леніна – єдиний у центрі столиці великий будинок, побудований з урахуванням музейних вимог до клімат-контролю, контролю вологості, безпеки. Обладнання там, звичайно, допотопне, але його можна легко замінити на сучасне. Пане президенте, віддайте Український дім під цей музей – станете нашим Помпіду. Центр Помпіду – головне, що зберегло в історії ім'я другого президента П'ятої французької республіки. Гарна інвестиція у вічність", – написав Ройтбурд в Facebook.

Раніше ЗМІ повідомили, що команда Зеленського веде переговори про оренду приміщень у конгресно-виставковому центрі Парковий, більш відомому як "вертолітний майданчик Януковича".

Варто відзначити, що обійнявши посаду президента, Зеленський відкрив доступ до Адміністрації на вулиці Банковій у Києві.

Ворота, які закривали територію під Адміністрацією президента, відкриті. Прохід до АП зараз вільний, без будь-яких перевірок. Ворота відкриті і з боку Лютеранської, і з боку Інститутської.