Тим часом в Києві надійшло повідомлення про замінування аеропорту Жуляни, а також центрального залізничного вокзалу. Повідомляє “Політика Країни”

Нагадаємо, український співак Олег Винник, який взяв участь в проекті російського музичного гурту, ледь не поплатився за це концертом в місті Суми.

Так перед виступом виконавця, під стінами легкоатлетичного манежу, де Винник повинен був виступати, зібралися активісти сумського осередку партії “Демократична сокиру”. Вони прийшли з віниками в руках і вимагали, щоб співак визнав Крим українським, а Росію – агресором.

Коли концерт почався, просто в самому його розпалі, анонім повідомив про замінування залу.

За словами начальника відділу комунікацій поліції Сумської області Ельвіри Біганової, поліцейські на місці провели перевірку, проте вибухівки не знайшли. Цікаво, що під час обшуку людей не евакуйовували.

Нагадаємо, що недавно менеджер Олега пояснив, як співак виявився в кліпі російської групи. Він зазначив, що проект, в якому взяв участь Винник, не позиціонувався як виключно російська акція. Це був міжнародний проект, в якому повинні були взяти участь відомі зірки, навіть голлівудські селебрітіс.