маж

Правоохоронці можуть притягти до відповідальності посадовців, які видали медичну довідку для отримання водійського посвідчення Станіславом Толстошеєвим, у випадку, якщо він за станом здоров’я не міг його отримати

Про це заявив начальник відділу слідчого управління Нацполіції Києва Анатолій Андросович, повідомляє Корупція Інфо з посиланням на прес-службу Нацполіції.

"Зі слів опитаних свідків, у тому числі й батьків, відомо, що підозрюваний має хронічне захворювання, а відтак підготовлені запити щодо вилучення всієї медичної документації про стан його здоров’я. У випадку, якщо він за станом здоров’я не мав права на отримання посвідчення водія, а відтак керувати транспортним засобом, до відповідальності будуть притягнуті посадові особи, які видали медичну довідку для їх отримання", – сказав він.

ДТП / facebook.com

Андросович додав, що Толстошеєву оголошено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 (Порушення правил дорожнього руху, що призвело до смерті людини) Кримінального кодексу України.

"Позиція слідства і органів прокуратури щодо обрання йому міри запобіжного заходу однозначна – тримання під вартою. На черзі – розгляд у суді клопотання про арешт водія", – додав він.

Водночас Андросович відзначив, що для цього потрібно транспортувати Толстошеєва до суду, а дозвіл на транспортування може надати лише комісійна судово-медична експертиза.

"Ми призначаємо комісійну судово-медичну експертизу. У випадку позитивного висновку ми зможемо у найкоротші терміни обрати йому міру запобіжного заходу", – підсумував правоохоронець.

Нагадаємо, 9 січня крутий джип "Мерседес" влетів у стоматологію, а на своєму шляху збив на смерть жінку. Поліція показала, як донецький мажор на джипі збив жінку.