Колишній мер Юрій Вілкул знову сів у крісло глави міської ради Кривого Рогу. Його обрали замість секретаря пленарного засідання Олександра Котляра, який відмовився від посади.

За інформацією місцевих засобів масової інформації, кандидатуру Юрія Вілкула підтримали 32 депутати, 10 – були проти та 9 – утримались. 

Телеграм-канал Klymenko Time повідомив, що «Слуги» просто не брали бюлетені.

Після голосування він запросив до слова сина Констянтина Павлова.

Хлопець подякував депутатам за організацію похорону, а також попросив “слуг народу” не немагатися захопити владу після смерті його батька.

Не все міряється посадами, грошима та політичними інтересами, – сказав Юрій Павлов.

Нещодавно директор з комунікацій відомства Артем Шевченко в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що первинні слідчі дії покажуть ознаки ймовірності одного з 3 варіантів: самогубство, вбивство та необережне поводження зі зброєю.

Нагадаємо, 15 серпня у селі на Дніпропетровщині тіло Костянтина Павлова – мера Кривого Рогу та представника “Опозиційної платформи – За життя”. Біля мертвого політика лежала рушниця.

Президент Володимир Зеленський заявив, що триматиме цю справу на особистому контролі. Вже 16 серпня український лідер заслухає доповідь керівників правоохоронних органів, які розкажуть про перші результати розслідування. Окрім того, президент висловив співчуття рідним і близьким Павлова.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство.