Якби 24 серпня ми на Хрещатику провели не парад перемоги, а парад заарештованих корупціонерів, то я би був дуже радий. Попередники попередників мають пройтися Хрещатиком, треба подзвонити у дзвони і кинути валізи з грішми.

От тоді наступить суспільне розуміння того, що зло може бути покараним.

Про це в ефірі програми «Правила життя» заявив журналіст Володимир Кацман.

Володимир Кацман наголосив, що люди, які були при владі, мають нести відповідальність за свою політику і за рішення, які приймали.

«От Тимошенко двічі була прем’єром, а Гриценко тричі був міністром оборони. Але чи є відповідальність за все те, що вони робили на цих посадах? Чи була за це відповідальність? Чи то політична, чи то електоральна? А в кінці-кінців – кримінальна?!» – зауважив журналіст.

Водночас він додав, що в Ізраїлю за корупцію посадили не одного чиновника, і сьогодні ця країна більш розвинута, аніж Україна.

«І там не просто кримінальну відповідальність, там довічне ув’язнення отримують президенти і прем’єри. І нічого, вони також у постійній тривозі, але матеріально живуть краще, ніж ми»,– підкреслив Кацман.

Тому, вважає журналіст, президенту на День Незалежності в Україні потрібно провести парад корупціонерів.

“Так, я розумію, що всіх треба судити за законом, але цих корупціонерів накопичилось так багато, що люди вже нікому не вірять. Це все попередники попередників. От усі вони мають пройтися Хрещатиком, треба подзвонити у дзвони і кинути валізи з грішми. От тоді наступить суспільне розуміння того, що зло може бути покараним», – прокоментував Кацман.

Відзначимо, що раніше Президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення не проводити військовий парад на День Незалежності, натомість 300 мільйонів гривень будуть спрямовані на премії військовослужбовцям. Про це він заявив у своєму відеозверненні.

«Зазвичай 24 серпня, на День Незалежності України, у нас проходить військовий парад – помпезний і точно недешевий. Цього року замість параду краще ці гроші виділити нашим Героям. І ми ухвалили рішення виділити 300 мільйонів гривень військовим. Це – солдати строкової служби, курсанти, сержанти, офіцери – всі. І обов’язково – військові, які виконують завдання у зоні проведення операції об’єднаних сил», – повідомив Глава держави.

Водночас він зазначив, що святкування Дня Незалежності України та вшанування Героїв з нагоди свята відбудеться у новому форматі.