прокуратура

Замість Віктора Януковича за повістку в Генпрокуратуру прийшов його адвокат Віталій Сердюк.
Про це повідомляє "УНІАН", передає Корупція.Інфо.
Янукович мав прийти в ГПУ за повісткою, оприлюдненою в "Урядовому кур'єрі", але Сердюк заявив, що його клієнт "боїться за своє життя".
За словами Сердюка, Янукович вже оскаржив процедуру заочного суду, і у вівторок о 16.00 відбудеться розгляд цього питання в апеляційному суді.

"З боку Януковича подані відповідні заяви, і ми готові брати участь у всіх слідчих діях. На вівторок на 16 годин призначено розгляд скарги захисту в апеляційному суді на незаконне рішення про початок процедури заочного засудження", – сказав Сердюк.


27 липня Печерський райсуд Києва дозволив проведення Генпрокуратурою заочного розслідування проти Януковича, який переховується у Росії з кінця лютого 2014 року.
28 липня адвокати екс-президента заявили, що Янукович зголосився свідчити у своїй справі у режимі відео конференції – але ГПУ нібито не погоджується на такий формат.
Генеральна прокуратура веде кримінальне провадження про узурпацію влади екс-президентом Віктором Януковичем, вонадолучила до нього і матеріали СБУ щодо суддів Конституційного Суду. 
Крім того, 16 червня ГПУ склала письмове повідомлення Януковичу про підозру за фактом заволодіння резиденцією "Межигір’я".