Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков перестав асоціюватися як член команди президента Володимира Зеленського.

Про це заявив глава фракції “Голос” Сергій Рахманін в інтерв’ю “Українській правді”.

“Будемо відвертими, його рейтинг на початку, коли він був спікером, тримався за рахунок того, що він асоціювався із Зеленським, і з політичною силою, яка пройшла до влади під прапором Зеленського. Ну, умовно кажучи, він сприймався як такий заступник Зеленського” , – згадав політик.

Зараз же, відзначає глава “Голосу”, “він сприймається вже як самостійний політик, який іноді дозволяє собі говорити і робити інші речі, виходячи з власної позиції, з власних міркувань, і в тому числі не просто себе, як окремого політика, а як голови Верховної Ради “.

На думку Рахманіна, для того, щоб тримати авторитет, голові ВР не можна виходити з інтересів тільки однієї політичної сили, навіть якщо ця політична сила його висунула і навіть якщо вона має більшість, а Разумков якраз цього правила дотримується.

На питання, чи з усіма чи фракціями співпрацює спікер Ради, Рахманін відповів, що так.

“З усіма фракціями, з усіма головами фракцій. У нього делікатна, коректна, ввічлива, поважна дистанція не просто з кожною політичною силою, а з кожним депутатом. І це надає йому ваги всередині парламенту”, – зазначає нардеп.

Відзначимо, що в ближньому колі Дмитра Разумкова вважають, що розслідування про нього, яке вийшло на днях, грантової програми «Тіні» – замовлення ОП. Про це пише тг-канал “ЗеРада”.

“На Банковій дуже не сподобалося те, що спікер і його група не проголосували за кадрові ініціативи президента. Відразу ж після цього вийшла передача. Що б не відштовхнути спікера, замовники замаскували проект під« Соросят», проте Разумков прекрасно знає, хто реально стоїть за цим відео.

Відповідати на таку ницість спікер не буде, тим більше, що аргументація Соросят у вигляді Toyota Camry і будинку брата дружини «в мальовничому містечку на березі Чорного Моря около Миколаєва» не чутлива для українців “, – говориться в повідомленні каналу.