У Кіровоградській області правоохоронці викрили та попередили замовне вбивство співробітниці Національної академії Служби безпеки України. Її хотів замовити колишній чоловік, причому життя дружини він оцінив в одну тисячу доларів США.


Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

За даними спецслужби, мешканець одного з міст Кіровоградської області здійснює пошук кілера для вбивства колишньої дружини, співробітниці Академії Служби. З жінкою у замовника тривають судові суперечки щодо визначення місця проживання спільної дитини і виплати аліментів.

Правоохоронці провели в Києві імітацію зникнення і вбивства жертви, після чого повідомили замовнику про його виконання. Життя дружини він оцінив в одну тисячу доларів США. Для реалізації злочинного задуму організатор вбивства ретельно готувався і здійснював заходи конспірації. Для спілкування з виконавцем він використовував спеціально придбані засоби зв’язку, засоби перераховував через банківські платіжні системи.

Співробітники СБУ України затримали колишнього чоловіка відразу після перерахування “кілеру” останньої суми коштів за виконану роботу в одному з райцентрів Кіровоградської області.