В Україні залишається все менше економічних резервів для відродження економіки, заявив народний депутат від Слуги народу Олександр Дубинський.

В інтерв’ю Strana.ua він звинуватив Кабінет міністрів Дениса Шмигаля в небажанні вибудовувати конструктивну роботу з депутатським корпусом.

“Якщо екс-прем’єр Гончарук через недосвідченість не спілкувався з парламентом, не розумів, як правильно вибудувати взаємини, то чинний прем’єр Шмигаль просто системно кладе х * й, підігруючи західним партнерам і робить те, що вони від нього вимагають. Проти нього налаштований парламент. Ми проголосували за пакет міністрів, а потім приходимо до міністра фінансів, а він, грубо кажучи, нас посилає”, – розговорився нардеп.

Дубинський також розповів про відсутність результатів боротьби з контрабандою на митниці.

“Ось я приходжу і кажу міністру фінансів Марченко, що у нього зашквар на митниці, а він відповідає, що йому пох * й. Вони не тільки не побороли корупцію, про яку говорив Уманський. Вони її заново осідлали. Марченко призначив чергового свого фунта на митницю, і повернув всіх старих корупційних митників. Він підім’яв під себе всю корупційну тему і створив новий “офіс контрабанди”, – пояснив “слуга народу”.

У той же час Дубинський скептично оцінив вірогідність зміни Кабміну пакетним голосуванням.

“Можна було б” збити “Шмигаля, і поставити сильного прем’єра, але депутати більше не проголосують пакетом. Тепер всі будуть вимагати зустрічі на фракції з кожним кандидатом на пост міністра. Так поставити ручний Кабмін не вийде. Не буде голосів”, – додав нардеп .