Тривожну записку знайшли у туалеті, після чого пілот прийняв рішення про посадку.

У понеділок, 11 березня, у Баку (Азербайджан) екстрено здійснив посадку літак "Уральських авіаліній", який прямував з Бахрейну до Москви. Причиною вимушеної посадки стала записка про бомбу, яку знайшли на борту.

Згідно інформації в російських ЗМІ, літак, який слідував за маршрутом U61116, вилетів з Бахрейну, однак почав знижувати висоту над Каспійським морем, після чого зробив кілька невеликих кіл і приземлився в Баку. 

Як стало відомо, відразу ж після прильоту всіх пасажирів евакуювали, а спецслужби приступили до перевірки борту. Як повідомляється, тривожна записка була знайдена в туалеті, після чого передана пілотові. Всього на борту літака, крім членів екіпажу, знаходилося 225 осіб.

«Зараз йде перевірка літака. Якщо нічого не знайдуть, то потім будуть шукати, хто пустив слух про бомбу. Хочемо сказати, що азербайджанські служби добре працюють. Скарг від пасажирів не було », – повідомили в посольстві Росії в Азербайджані.

Прес-секретар аеропорту в Баку Паша Касеманськи розповів про інцидент: "Аеробус 321, що летів з Бахрейна в Москву, 14:56 за бакинським часом здійснив благополучну посадку в аеропорту Гейдар Алієв. Причина — підозра командира повітряного судна на наявність бомби на борту літака".

Варто відзначити, що правоохоронці затримали чоловіка, який повідомив екіпажу про знайдену записку і на даний момент з ним проводиться бесіда.