Більшість строковиків хотіли "відкосити" від служби і тільки 5-6% виявили бажання піти на контракт, – передає Корупція Інфо

Популярне: Жахлива стрілянина з погонею!!! Озброєний конфлікт між волонтером і СБУшником сколихнув усю Мережу

 

Поки більшість строковиків очікують на швидке закінчення служби і пакують валізи додому, в лавах військових знаходяться ті, які вражають відданістю батьківщині.
Історією одного із таких справжніх бійців на сторінці у Facebook поділився інструктор навчального центру Руслан Морський.
Він згадує, що Михайло, який загинув напередодні, був одним із тим, хто задавав чи не найбільше питань. Всі вони стосувалися служби у Морській піхоті, адже саме туди він завжди мріяв потрапити.

В особистому спілкуванні із строковиками ставало зрозуміло: його товариші не просто рахують дні до наказу про звільнення. Більшість із них хотіли "відкосити" від служби і тільки 5-6% виявили бажання піти на контракт.
"Приходили розповідати про принади служби у морській піхоті, про наш флот. У цих хлопців горіли очі і вони хотіли в бій! Миха був один з тих!", – додав інструктор.
За його словами, військовому все-таки вдалося потрапити до омріяного підрозділу у Шостці, але довго прослужити там не встиг: хлопець загинув.
"Тепер йому ніколи не буде 22 років.У той час як його однолітки відвисають в Одесі. Спи спокійно воїн !!!", – написав він.