Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків обматюкав футбольних арбітрів. Інцидент стався після матчу 4-го туру першої ліги "Прикарпаття" – "Колос" (0:1).

Головний рефері матчу Геннадій Серпутько на 17-й хвилині зустрічі видалив захисника "Прикарпаття" Віктора Данищук, а єдиний гол у матчі забив Віталій Гавриш в компенсований до другого тайму час.

Фани “Прикарпаття” обурились суддівством матчу – на їх думку, суддя відверто був на стороні “Колосу”. Таку ж позицію висловив і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків – у дещо нецензурній формі.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

"Пішли звідси, с*ки. Заплатили бабки вам, б**ть. Пішли звідси, позорники! ", – кричав мер слідом арбітрам, які прямували після матчу в суддівську кімнату. Заспокоїти чиновника намагалася його дружина.

До суддівської кімнати також попрямували і вболівальники "Прикарпаття". Щоб залагодити конфлікт довелося викликати поліцейських.

Вже через 15 хвилин Руслан Марцінків вибачився за свої слова у Фейсбуці:

“Прошу вибачення за свої слова на футбольному матчі та за емоції, бо давно не бачив такого відвертого суддівства в одну сторону! Футбол – це гра, де виграють найкращі! Сьогодні найкращі були гравці Прикарпаття! Наші хлопці, які є жителями нашого міста та області грали дуже добре, але суддя вирішив на 15 хвилини видалити нашого гравця, потім почав роздавати карточки захисникам, потім кожен дотик судив в одну сторону, коли жорстоко збили нашого гравця з важкою травмою в нападі, не те що зупинив гру, а демонстративно дав продовжувати грати! Такої тенденційної гри вже давно не було! Були програні ігри Авангарду і Балканам, але судді там до такого не доходили і програли не завжди по ділу, але чесно! Розумію, що емоції це не найкращий вихід, тому прошу вибачення у вболівальників але вірю в команду!”