Влада розглядає введення спеціального податку на автомобільні затори. Імовірно, з автомобілістів буде стягуватися плата за в’їзд на територію столиці в годину пік, а також додатковий збір за в’їзд в центр мегаполісу.

За словами уряду, це рішення дозволить вивести транзитний транспортний потік за межі міста, але спочатку необхідно запропонувати автомобілістам зручний альтернативний об’їзд.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Про це мер міста Таллінна Тааві Аас заявив в інтерв’ю місцевій газеті.

До слова, українців попередили про приховування доходів: “можуть відбирати авто”. У Білорусі таксистів, які приховують свої доходи від держави, жорстко карають, аж до втрати автомобіля.

Про ці особливості на своїй сторінці в Facebook розповів журналіст Віталій Скобельський. При цьому він підкреслив, що українські таксисти “посходили б з розуму в Білорусі вже наступного дня”.

Нагадаємо, про податок на автомобілі: як і скільки доведеться платити українцям за новим законом. Згідно поправок в законопроекті № 8487 новий податок торкнеться багатьох.

На даний момент українці платять податок з «елітних» авто, вартістю понад 1 млн 396 тис. грн. Розмір податку — 25 000 гривень.

Парламентарі хочуть, щоб податок платили все. Буквально всі, у кого є транспорт: будь то автобус, автомобіль або мотоцикл. І не важливо, скільки коштує транспортний засіб.

Головне одне, його вік-обкладатися буде машина старше п’яти років від року її виробництва. Платіжки фіскальники направляти за місцем реєстрації власника авто.