У селі Кам’янське Запорізької області місцеві жителі побили 37-річного чоловіка, якого звинуватили в розбещенні 14-річної дівчинки. Сама ж школярка говорила, що любить “насильника” і зібралася вийти за нього заміж.

Як говориться в сюжеті ТСН, чоловік став жертвою “мисливців” на педофілів після того, як в мережі розійшлося відео його зізнань. Зараз дівчинці Владі вже 14 років і вона не має наміру розлучатися зі своїм “коханим”.

“Так, це мій вибір. І без того все знають. І кажуть: якщо він мені подобається, то будь ласка. Поки підтримують в цьому. Хотіла б вийти заміж. Ми будемо з ним розписуватися”, – розповіла дівчинка.

Батько дівчини Олександр Степанов сказав, що не може заборонити доньці стосунки з чоловіком, який значно старший за неї.

“Ну, якщо це сталося, то як? Заборонити – не заборониш, закрити її будинку – це не по-людськи буде”, – зазначив він.

У сюжеті йдеться, що Степанов після сварки з дружиною тимчасово з двома дочками переїхав жити до друга. Ймовірно після цього у дівчинки і чоловіки зав’язалися стосунки. Однак після розголосу і звинувачень чоловіки в педофілії, дівчинка не виходить з дому.

Педагоги школи, де вчиться Влада, розповіли, що батьків можуть позбавити батьківських прав, а саму дівчину – відправити до інтернату.

“Це і переживання, це і перше кохання. Ви все розумієте, наскільки вона складна і наскільки воно вражає душу, тим більше 14-річної дівчинки”, – додала директорка Кам’янської середньої школи Оксана Мінакова.

Відзначається, що в службу у справах дітей не зверталися, а поліція без заяви не відкривала кримінального провадження.

“Все-таки розумієте, діти зараз так швидко дорослішають, а нам хочеться навпаки. А тим більше, коли в родині не ладиться між батьками”, – розповіла членкиня опікунської ради села Любов Клименко.