marshrutka_phl_172522_10_615x462

У Запоріжжі сталася чергова неприємна ситуація з водієм маршрутки і пасажиром пільгової категорії.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав військовослужбовець Денис Безтужев, передає Корупція.Інфо.  Водій маршрутного таксі відмовився везти бійця АТО, посилаючись на те, що в автопарку встановлено правило про перевезення лише "одного пільгового місця".

Після словесної перепалки, водій відмовився їхати далі, поки боєць не оплатить проїзд. Пасажири, які сиділи у маршрутці, теж включилися в скандал, але стали на бік водія.

"Чергова неприємна історія сталася зі мною, при спробі дістатися до місця проведення Благодійного марафону і вшанування учасників АТО.

І так… зупинка Універсам, 10:30. Заходжу в маршрутне таксі № 36 (мерседес Спринтер білого кольору, держ. номер АР 79-69 АО) у напрямку до центру міста. При вході висуваю в розгорнутому вигляді Посвідчення Учасника бойових дій, при цьому перебуваючи у військовій формі одягу! На що отримую відмову у безкоштовному проїзді, тому що одне пільгове місце вже зайнято", – пише вояка.

Водій вимагав оплатити проїзд та відмовлявся їхати далі за маршрутом. Після затримки, інші пасажири почали повертати собі гроші за проїзд і виходити з маршрутки. Згодом водій відвіз учасника бойових дій до автопарку, але диспетчер взагалі відмовилася спілкуватися з чоловіком і що небудь пояснювати.