В знімається будинку чоловік виготовляв наркотики і вирощував коноплю, передає Корупція Інфо.

Житель Запорізького регіону переїхав до міста Батурин (Чернігівської обл.), Де вирішив знімати житловий будинок. Однак нове житло призначалося не тільки для ночівлі. Тут чоловік обладнав і законспірував лабораторію, в якій виготовляв амфетамін та інші наркотики.

Чернігівські поліцейські провели обшуки вдома "гостя", який прибув з нашої області. Тут правоохоронці виявили не тільки приміщення для виготовлення наркотиків … Співробітники поліції знайшли на присадибній ділянці кущі конопель, а в приміщенні магазин до автомата Калашникова АК-74, повний патронів.

Також поліцейські виявили: обладнання для виготовлення наркотичних засобів (скляна тара, електронні ваги, розчин аміаку, шприци, вироби з пластикових пляшок та інше); флакон ртуті вагою 500 гр, амфетамін – близько 15 грам і канабіс.

Правоохоронці встановили, що затриманий «хімік-технолог» розсилав виготовлений амфетамін в столицю і інші регіони країни за допомогою кур'єрських служб поштової доставки. 

Зараз слідчі встановлюють коло одержувачів амфетаміну та можливих співучасників незаконної діяльності наркоділка. Підозрюваний затриманий.