Колишній нардеп Дмитро Крючков, екс-керівник компанії Енергомережа розповів про контакти з оточенням президента, які начебто пропонували йому ділитися прибутком.

Про це Крючков, якого НАБУ підозрює у махінаціях в енергетичній сфері, заявив під час засідання суду з обрання йому запобіжного заходу.

За його словами,  він отримав пропозицію ділитись прибутком від представника Петра Порошенка, однак ім‘я представника Крючкова не назвав.

Пізніше, за словами екс-депутата, до нього звернувся соратник президента, Ігор Кононенко, і "попросив ввести нового голову НКРЕ Дмитра Вовка у курс справ".

Крючков, у свою чергу, назвав Вовка непрофесійним і підкреслив, що ніяких фінансових стосунків з ним не мав. 

"В рамках договорів між Запоріжжяобленерго, Дніпроспецсталлю та Енергомережею всі рахунки на 100% оплачені і немає жодних претензій. Як бачимо, тут слідство повністю сфальсифікувало факт звинувачення",  – цитує екс-нардепа Громадське.

Нагадаємо, що журналісти Схем стверджують, що екс-депутат Верховної Ради від партії Батьківщина Дмитро Крючков через керовану ним компанію Енергомережа організовував у 2015 році схеми виведення коштів з державних енергопостачальних компаній (обленерго) в інтересах, зокрема, бізнесменів Ігоря та Григорія Суркісів, а також народного депутата з фракції БПП Ігоря Кононенка. 

15 квітня Крючков був екстрадований до України з Німеччини.