28-річний чоловік скоїв розпусні дії стосовно 11-річного хлопчика в одному з торгово-розважальних центрів столиці.

«Зловмисник під виглядом оплати послуг малолітньої дитини по роздачі листівок, заманив його в підсобне приміщення, де вчинив стосовно дитини розпусні дії, задовольняючи при цьому свої статеві пристрасті», – йдеться в повідомленні.

У п'ятницю, 12 липня, після того, як хлопчик розповів батькам про те, що трапилося, працівники поліції затримали зловмисника.

За результатами слідства чоловік повідомлений про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.156 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на термін від 5 до 8 років.

У скоєному молодик зізнався. До підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 2 місяці без внесення застави.

Нагадаємо, в США йде судовий розгляд у справі 63-річного Генрі Мішеля Пьетта, який 10 червня був визнаний винним у викраденні своєї малолітньої падчерки Розалін Макгінніс і сексуальному насильстві над нею. Зараз жінці вже 34 роки. Пьетт почав розбещувати її, коли їй було всього лише 10 років. Мати Розалін, усвідомивши це, пішла від чоловіка. Але Генрі підстеріг 11-річну Розалін біля школи і викрав її. Після цього він зіграв з нею «весілля» в своєму фургоні. У ролі «священика» виступив 15-річний син Пьетта від попередніх стосунків.