visa-shengen

Запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС буде відтерміновано щонайменше до 2016 року. Про це в ефірі телеканалу “Україна” повідомив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба, передає Корупція.Інфо

За словами, дипломата, шанс на сигнал щодо безвізового режиму є дуже вірогідним, бо раніше Україна планували отримати вже рішення про безвізовий режим з ЄС на саміті “Східного партнерства” у Ризі, однак наразі країна очікує перспектив щодо цього.

“13 травня Єврокомісія представить звіт про досягнення України у виконанні вимог для запровадження безвізового режиму. Потім питання буде обговорено з українською стороною, що ми можемо зробити і тоді, в Ризі, рішення по безвізовому режимі буде ухвалюватися в останній момент, але воно не стосуватиметься запровадження, а стосуватиметься визначення чітких перспектив, алгоритмів. Запровадження безвізового режиму буде відтерміновано (до 2016 року — ред.)”, — зазначив Д.Кулеба.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко під час саміту “Україна-ЄС” зазначив, що війна на Донбасі не має стати перешкодою для отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом.