У Шевченківському районному суді Києва, де вирішувалося питання про продовження запобіжного заходу нардепу Надії Савченко, один з її прихильників запустив в прокурора чоботом. Відповідне відео було опублікували в YouTube.

Під час оголошення рішення суду, який повністю задовольнив запит прокурора про продовження арешту Савченко ще на два місяці, невідомий чоловік кинув у прокурора чобіт. Чоловік був одягнений в арештантський робу з написом «Вінниця» на спині. Його супроводжував чоловік в такому ж одязі, на грудях у обох були причеплені медалі та ордени.

Після цього між активістами і поліцією почалася невелика сутичка, під час якої зирнув чоботом показував всім посвідчення і стверджував, що він – «інвалід війни другої групи».

Варто зазначити, що Шевченківський районний суд Києва зобов'язав нардепа Надію Савченко і главу «Офіцерського корпусу» Володимира Рубана ознайомитися з матеріалами справи. 

Під час засідання , було частково задоволено клопотання СБУ та Головної військової прокуратури про встановлення терміну ознайомлення з матеріалами кримінального провадження для підсудних.

Правоохоронці заявили, що захист Савченко затягує ознайомлення з матеріалами справи, які були надані їм ще 30 липня.

Слідство просило зобов'язати захист та підозрюваних завершити ознайомлення за сім днів. Суд вирішив надати Савченко і Рубану термін до 19 січня 2019 року включно.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Раніше прокуратура подала до Шевченківського районного суду Києва клопотання про встановлення захисту Надії Савченко та Володимира Рубана строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування. 

Нагадаємо, Савченко затримали 22 березня у Верховній Раді після того, як парламент зняв із неї недоторканність. Нардепу інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.