У селі Мала Токмачка Запорізької області з колонії втік в'язень, який вирішив побачити море.

Чоловік не встиг дістатися узбережжя – його затримали і до решти трьох років ув'язнення додали ще рік позбавлення волі. Зазначимо, що свій термін в'язень відбував за нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Тим часом стало відомо, що перед втечею засудженого перевели на дільницю соціальної реабілітації, де він отримав можливість перебувати за територією виправної установи.

В один із днів чоловік, працюючи в лісосмузі, де заготовляли дрова і сіно, вирішив влаштувати втечу і побачити море. Засуджений вирушив пішки по трасі Запоріжжя – Маріуполь, сподіваючись побачити море, а потім приїхати в Запоріжжя, щоб ховатися від правоохоронців.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

В результаті втеча в'язня завершилася під Маріуполем. Потім відбувся суд, який засудив його до додаткового року в'язниці, після чого засудженого повернули в Оріховську колонію.

Нагадаємо, нещодавно в Херсоні сталася схожа подія: засуджений зважився на втечу із СІЗО – під час прогулянки він на очах у конвоїріов перестрибнув паркан з колючим дротом заввишки в чотири метри. Утікача затримали того ж дня, і він пояснив, що хотів зустрітися з коханою жінкою, з якою посварився перед взяттям під варту.