В ході розслідування злочину спливли страшні цифри. Медпрацівник зізнався, що вбив 100 пацієнтів в декількох лікарнях. Про це він повідомив в суді.

Розслідування низки смертей в лікарнях тривало кілька років.

У підсумку, слідчі відзначили важливу деталь, яка і допомогла розкрити страшну історію: у всіх випадках серед медиків, які несли чергування, завжди був один і той же чоловік.

«Ми зробимо все можливе, щоб пролити світло на цю історію», – зазначив на засіданні суддя.

Обвинувачі стверджують, що медику ставало нудно і заради розваги він вводив пацієнтам «смертельний коктейль» з препаратів, який зупиняв серце або роботу інших органів.
 
Також є припущення, що медпрацівник таємно вводив хворих в передсмертний стан, щоб показати колегам, як він блискуче вміє реанімувати. Однак врятувати виходило не завжди.

Моторошні історії розслідують в Ольденбурзькому суді (Німеччина). Вже доведена вина медпрацівника Хегеля в 36 смертельних епізодах в Ольденбурзі і 64 – в районі Деменхорста. Це відбувалося в період з 1999 по 2005 роки.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про чергову жертву медреформи – дитина померла на руках батьків. В Івано-Франківську померла 8-річна дитина.

Батьки стверджують, причина смерті Кирила – кричуща недбалість лікарів. Лікарі тим часом перекладають провину на батьків, оскільки померла дитина вдома.

За словами Жанни Баргала, матері дитини, 12 березня у нього почервоніло горло, температура піднялася до 37,2 і жінка звернулися до дільничного терапевта Рубцевої.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Не побачивши нічого страшного, лікар призначила полоскання, льодяники і спрей від болю в горлі. Але на наступний день температура підскочила до 38, і тоді лікар додала до призначення антибіотик.

Коли Кирило згадав, що побився в школі, дитину відвели до травматолога і зробили рентген, допустивши, що біль може бути від удару. Але вибоїв не побачили, тому продовжили лікування, яке раніше призначав терапевт. Однак, стан дитини лише погіршувався, тому 16 березня дитини відвезли в дитячу обласну лікарню до ЛОРа, де дитині зробили УЗД горла і нові аналізи крові.