Скандальна українська співачка, дружина пакистанського мільярдера Камалія ошелешила шанувальників знімками з відпочинку на Ібіці.

Так, голосиста Камалія похвалилась в соцмережі, як проводить час біля моря. На світлині Камалія красується в срібно-золотому купальному костюмі і накидці в тон купальнику.

Також Камалія повідомила, що перерве свій розкішний відпочинок, щоб приїхати на парламентські вибори, щоб віддати свій голос за "Слугу народу".

"Літні канікули скоро! Ви готові? Незважаючи на те, що у мене є розширені плани на найближчі два місяці, я все ж час від часу буду повертатися в Україну, щоб взяти участь в Одеському кінофестивалі, двох етапах змагань з кінного спорту на Кубок Equides з виїздки, і останнє, але не менш важливе, віддати свій голос за кандидата від партії "Слуга народу". Summer holidays soon! Are you ready?" – підписала світлину Камалія.

 
 
 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

Летние каникулы скоро! Вы готовы? Несмотря на то, что у меня есть расширенные планы на ближайшие два месяца, я все же время от времени буду возвращаться в Украину, чтобы принять участие в Одесском кинофестивале, двух этапах соревнований по конному спорту на Кубок Equides по выездке, и последнее, но не менее важное, чтобы отдать свой голос за кандидата от партии «Слуга народа». Summer holidays soon! Are you ready? Though I have extended plans for the next two months, yet I will come back to Ukraine from time to time to attend the Odessa Film Festival, the two stages of the Equides Dressage Cup equestrian competition and last but not least, to cast my vote in the parliamentary elections.

Публикация от Kamaliya (@kamaliyaofficial)

 

 

Нагадаємо, нещодавно Камалія публічно привітала свого чоловіка Мохаммада Захура з Днем батька. Пара виховує двох доньок: Арабеллу та Міраблеллу.