Головні новини України
Подобається

“Зараз багато шуму піднімається …”: Голодування Савченко назвали фальшивим

16/05/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Зараз багато шуму піднімається …”: Голодування Савченко назвали фальшивим

Голодування скандальної Надії Савченко можуть виявитися фіктивними, передає Корупція.Інфо.

Про це розповів військовий експерт Юрій Колесников.

За його словами, ще під час арешту Савченко в Росії її заяви про голодування здавалися дуже сумнівними. Тоді льотчиця голодувала майже три місяці, за цей час вона лише трохи схудла і змарніла, коли навіть організм здорового чоловіка просто не витримав би.

Популярне: "Кривава революція, лист Путіну та постачальник зброї": Надія Савченко розкрила свої таємниці прямо в залі суду


"Зараз багато шуму піднімається навколо її голодування. Я думаю, що у всіх, хто дружить з головою, були питання і по її першої голодування, коли вона 83 дня голодувала", – заявив він.

Колесніков розповів про смертельну голодовку ірландських націоналістів в 1981 році, коли Кірон Догерті помер через 73 дні без вживання їжі, при тому, що останній місяць за ним стежили лікарі. Саме всі ці факти за словами експерта на думку про те, що Савченко голодує тільки перед камерами.

"Якщо хтось для себе влаштовував голодування, то він знає, що через тиждень вже ледве ходиш. З ліжка піднятися – ціла історія", – підкреслив військовий експерт.

Нагадаємо, що Савченко оголосила про голодування у залі Шевченківського суду 23 березня.Коментарі