У мережі з'явилося курйозне фото прокурора Ширяївського району Одеси з еротичним підтекстом, яке його дружина виклала в Instagram у День святого Валентина.

Скріншотом публікації поділилася одеситка Олеся Денисенко на своїй сторінці у Facebook., передає Корупція.Інфо.


"Реально ридаю. Маразм міцнішав. Знайомтеся! Романтично оформлений мужичок у трусах – це прокурор Ширяївського району, зі славним прізвищем Порошенко! Замріть фсі! Зараз у прокурора буде секс!" – підписала вона його.

На знімку чоловік зображений сидячи в центрі серця зі свічок, у якому також стоять келихи з шампанським і фрукти. Також видно, що прокурор сидить у трусах, він наливає у келихи шампанське і, схоже, готується до святкування Дня Валентина.

Користувачі мережі з гумором поставилися до романтичного образу прокурора та залишили під фото безліч жартівливих коментарів.

"Закінчений романтик!", "Гарем зі свічок", "Думаю, що сексу вже не буде!!!", "Буде! Ще й завтра! З начальством!", "А цєрце, цєрце із свєчєй каке, людоньки тож відать прідєл хвантазіїї", "От шо за люди. Прокурор шо, не людина, шо йому посексуватися не хочеться. Причому зауважте, не з коханкою, а з дружиною. Так що не треба ржати над ним", "Стиль бикоко та червоненькі труселя! Чьо ржете? Це повинно приваблювати дівчат! Ой, нічо ви не розумієте!", "У нього є конкуренти", "Я цього прокурора знаю особисто і дуже його поважаю а саме за честність і порядочність, скажу більше саме таких потрібно призначати на керівні посади.. а фото.. ну це просто фото і в прокурорів може бути особисте життя.. молодець непогано підготувався поздоровити свою дружину,,,", – пишуть вони.

Відзначимо, що після того, як в інтернеті розгорівся ажіотаж навколо зазначеного фото, дружина прокурора закрила свій профіль в Instagram і поміняла там свій нікнейм.

 

Популярне: На 56-му році життя раптово помер помічник "генерального прокурора"