У шестирічної Каринки Поривай лікарі виявили рак крові – гострий лімфобластний лейкоз, пише ТСН.

«Каринка з кінця весни стала млявою, перестала їсти, дитина танула на очах, нам сказали здати кров з пальчика та з вени і там знайшли нашу біду. Найстрашніше, що ми потрапили до групи високого риска, бо в Кариночки було дуже багато, майже 100% бластів-ракових клітин, в кістковому мозку (в стернальній пункції), які не знижувались навіть при хімії. До всього цього, в Кариночки ще й 3 група крові резус мінус, тож важко знайти донорів», – розповідає мама дівчинки.

На перший протокол хіміотерапії родині допомогли зібрати односільчани і небайдужі люди, але попереду ще два протоколи, які мають проходити в Києві, а коштів вже немає.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

«Рак не може чекати, страшно за дитиночку. Після 3 протоколів, на нас чекає ще рік підтримуючої хімії, так званої, сухої хімії, яку ми будемо пити дома, одна баночка коштує 120 евро за 25 таблеток. Вже на власному досвіді знаємо, що рак забирає стільки, скільки забажає. Кожен день ми витрачаємо гроші. Ми дуже сподіваємося на вашу допомогу, дуже хочеться мати надію, що моя Кариночка колись почне ходить в школу, як всі дітки, що в нас є майбутнє. Допоможіть нам, будь ласка. Не залиште нас наодинці з нашою бідою. Дуже страшно, коли гроші вирішують чи буде жити твоє дитя», – каже мама Карини.

Реквізити для допомоги:

Реквізити для допомоги:

номер карти ПриватБанка 5168 7573 6709 2121.

Ганна Зозуляк