Проте наразі чоловік продовжує виконувати свої обов’язки і збирається подавати апеляцію. 

У м. Сколе Львівської області терміном на 6,5 років позбавлення волі засудили міського голову Володимира Москаля, передає Корупція.Інфо


Читайте також: У Києві на хабарі заскочили впливового податківцяЗазначається, що термін ув’язнення вважатиметься від 11 серпня 2015 року. Тоді меру міста оголосили запобіжний захід, однак чоловік сплатив заставу у розмірі 48 тисяч грн. Наразі чиновник продовжує виконувати свої обов’язки і збирається подавати апеляцію. 

Популярне: Бійка між учителями та учнем: Один з викладачів – у лікарні

200 гривень, щоб "закрити" двійку. "Скласти" модуль, тобто іспит, – від тисячі. А ще в обігу "натура" – елітний алкоголь та екзотичні фрукти. Про такі розцінки в одному з найвідоміших українських вишів розказали його студенти. І це – не просто розцінки, а, мовляв, ціла корупційна система в медичному університеті імені Богомольця.

 

 

Повідомляється, що справу про хабар у розмірі 18 тисяч грн суд розглядав ще від 2015 року. Тоді чиновник разом із юритсконсульткою домовились надати дозвіл підприємцю на оренду комунального майна та зменшити орендну плату.