Засновник батальйону “Донбас” Сергій Єрьомін розповів правду про народного депутата від фракції “Самопоміч” Семена Семенченко, передає Корупція.Інфо.

Напередодні мітингу, анонсованого на 17 жовтня 2017 року під стінами Верховної Ради Єрьомін записав відеозвернення, в якому розповів про діяльність Семенченка в групі “Донбас”.

“Я створив групу “Донбас”, в яку і входив Костянтин Грішин, він же Семен Семенченко. Група, яка надалі стала батальйоном, спочатку складалась з мешканців Донецької області, а до її функцій входило забезпечення правопорядку проукраїнських заходів, на які засилали провокаторів привезених з російського Ростова.

Популярне: Щоб заробити собі на операцію мив авто на заправці: Зворушлива історія 7-річного хлопчика, який постраждав у пожежі

Коли у представників “Руского Мира” почала з’являтися зброя та створюватися блок-пости з алкоголіків та наркоманів, з’явилася реальна загроза для мирних громадян, в тому числі і для моєї сім’ї. Мені довелось тимчасово відмовитись від своїх функцій командира, щоб перевезти сім’ю в місто Трускавець”, – розповів Єрьомін.

Скориставшись відсутністю Єрьоміна, Костянтин Грішин (Семен Семенченко), якому було доручено співпрацювати зі ЗМІ та волонтерами, обманним шляхом взяв командування групи “Донбас” на себе.

“На всіх силових протистояннях з представниками “Руского мира” Семенченко зарекомендував себе як незграбний боєць. Він реально боявся зброї. Під час загострень та відповідальних операцій Семенченко зникав. Після мого повернення Семенченко намагався мене ліквідувати, в результаті чого був поранений”, – зауважив засновник групи “Донбас”.

Скориставшись вдруге відсутністю Єрьоміна, Семенченко повністю перехопив на себе командування групи “Донбас”.

“В результаті його бездарного командування, прагнення набити кишені грошима та отримати політичні дивіденди загинуло багато українців і сотні стали інвалідами.

Патріоти України, приймайте правильні рішення за ким йти та кого підтримати!”, – акцентував увагу Єрьомін.