Чоловік перетворив квартиру на залу самосуду. 59-річний одесит через ревнощі влаштував кривавий хоррор прямо в квартирі. 

Відомо, що жінка прийшла у квартиру, яка розташована на вулиці Прохорівській, де вони спільно з чоловіком мешкали, щоб забрати свої речі. Між колишнім подружжям спалахнув конфлікт, під час якого чоловік схопив ніж і наніс колишній дружині кілька проникаючих поранень. Жінка померла на місці.

17-річний син, який вирішив заступитися за матір теж отримав ножові поранення. Горе-батько кинувся на нього з ножем і поранив у ногу.

Після цього вдівець спробував наклати на себе руки і розрізав живіт, але вижив. Його затримали поліцейські і передали прибулим медикам швидкої допомоги.

Як виявилося, поранений хлопець разом з своїм другом зумів дістатися до розташованої неподалік школи. Викладачі викликали поліцію.

Головний "герой" кривавого інциденту госпіталізований і перебуває в лікарні під цілодобовою охороною поліцейських.

Нагадаємо, п'яний киянин, незважаючи на присутність дітей, підняв руку на свою дружину, а після цього викинув з вікна дванадцятого поверху собаку, яка в результаті падіння загинула.