Поліція Сумської області затримала чоловіка, який убив і спалив товариша по чарці.

До чергової частини Тростянецького відділення поліції Сумської області напередодні, 26 березня, звернулася 62-річна жінка з повідомленням про зникнення свого сина, якого востаннє бачила ще 6 березня, коли він пішов з дому разом з приятелем, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

"Першим, до кого навідалися поліцейські, був товариш зниклого, з яким заявник бачила його востаннє. Чоловік запевнив, що не знає справжнє місцезнаходження зниклого, так як на наступний день той від нього пішов. Але під час спілкування він помітно нервував, і в  своїх свідченнях була переконливим. Правоохоронці одразу зрозуміли, що він говорить неправду. Для з'ясування обставин громадянина запросили до відділення поліції, де його допитали із застосуванням поліграфа. Прилад підтвердив підозри – чоловік причетний до зникнення ", – гов  орітся в оприлюдненому в середу повідомленні.

"Як з'ясувалося, напередодні вони разом вживали алкогольні напої. Через що стався конфлікт, і розлючений господар будинку завдав своєму гостю ножем смертельне поранення. Після чого, щоб уникнути викриття, розвів багаття і спалив його тіло. Останки потайки виніс в ліс",  – розповіли в облуправлінні поліції.

За погодженням з місцевою прокуратурою працівники поліції затримали зловмисника в порядку статті 208 КПК України та оголосили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.  За скоєне йому загрожує покарання на строк від 7 до 15 років позбавлення волі.