Заробив на банкрутстві? Глава Фонду гарантування вкладів придбав нове Межигір'я

Глава фонду гарантування вкладів Костянтин Ворушилін придбав величезний будинок за 10 мільйонів гривень у передмісті Києва, – Корупція Інфо

Популярне: Що коїться??? Оприлюднено "свіжий" курс валют, від якого у вас точно мову відніме…

Про це на своєму персональному сайті пише журналіст Олександр Дубінський.

За його даними, Ворушилін придбав будинок і ділянку в середині лютого, якраз коли ФГК почав ліквідацію "Платинум Банку", розкрадання сотень мільйонів гривень коштів НБУ з якого розслідує НАБУ.

"17 лютого він оформив право власності на будинок (типу "Хонка") в сосновому лісі біля Десни. Так що, якщо ви вирішите шукати Ворушиліна у ці святкові дні, то його власне Межигір'я тепер знаходиться у Вишгородському районі, біля села Воропаєв, за 40 кілометрів від Києва", – написав Дубинський, опублікувавши також виписку з реєстру прав на нерухоме майно, у якій зазначено, що 17.02.17 Ворушилін оформляє на себе садовий (дачний) будинок у закритому котеджному містечку "Авіатор".

Заявлена площа – 193 квадратних метри.
Також йому належить земельна ділянка в 24 сотки. Все це господарство обнесено подвійним дерев'яним парканом, а на території крім великого будинку – можна побачити навіс для авто і госпприбудову.

"Що тут скажеш – відмінне тихе місце, щоб нарешті приземлитися і спокійно провести старість, згадуючи успішні продажі банківських активів. "Дельта", "Фініки", "ВАБ", "Фінансова ініціатива" і ще близько 100 банків – всі вони напевно взяли участь у побудові цього маленького лісового раю…" – пише Дубинський.

Депозити "схудли": українські банки почали економити на вкладниках
Також журналіст стверджує, що землю, на якій стоїть будинок Ворушиліна, продають по 3750 доларів за сотку – що "дуже і дуже немало, як для такої віддаленості від Києва".

"Тобто 24 сотки Ворушиліна стоять 90 тисяч доларів – зараз це майже 2,5 мільйони гривень. Плюс сам будинок. Порівняємо його зі схожими в продажу. Цей будинок по сусідству з будинком Ворушиліна теж дерев'яний і на бетонному фундаменті, але відчутно менший (можна порівняти фото). Продають його за 220 тисяч доларів, або за 6 мільйонів гривень.

Тому припустимо, що будинок Ворушиліна не може коштувати менше тисяч 300 доларів, тобто 8-ми мільйонів гривень. Без обробки і оснащення. У результаті маємо (точніше, має Ворушилін) заміський маєток у лісі біля річки вартістю не менше 10 мільйонів гривень. З чим я і вітаю вкладників банків-банкрутів. Упевнений, ви всі взяли участь у цьому проекті ", – підсумував Дубинський.