На Закарпатті, сьогодні, 2 серпня, на хабарі затримали голову Виноградівської РДА. Чиновник вимагав від місцевих бізнесменів гроші за укладання договорів з виконання робіт і послуг за бюджетні кошти.

"За укладення договору на поставку планшетів для інклюзивної освіти дітей, хворих на ДЦП та перерахунок бюджетних коштів, згідно виконаних умов договору, голова РДА вимагав 25 тис. гривень хабара", – повідомляють в поліції.

Необхідні гроші фігурант справи отримував у кілька етапів. Затримали його під час отримання чергового "траншу": в автомобілі голови РДА правоохоронці вилучили 8 тис. гривень.

Крім того, під час проведення слідчо-оперативних заходів було встановлено інші факти отримання ним неправомірної вигоди за перерахування бюджетних коштів за виконані за договором роботи.Голова райдержадміністрації затриманий в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Нагадаємо, нещодавно Державна служба фінансового моніторингу (ДСФМ) нарахувала в Україні за першу половину 2018 року корупційних оборудок на 297,1 млрд грн. Такі дані отримані в результаті спецмоніторінгу. Перевірки проводилися за участю фінансової розвідки.

Раніше ми писали про "найдрібніших" хабарників України.

А жінка-робот Софія, яка кинула виклик людству "зависла" під час запитання щодо корупції в Україні.