Глава партії “Слуга Народу”, член команди Зеленського Дмитро Разумков заявив, що не підтримує позицію співвласника студії "Квартал 95" Бориса Шефіра про, зокрема, зменшення частки мовних квот на телебаченні й радіо, скасування закону про мову та можливість домовитися з президентом РФ Володимиром Путіним. Таку точку зору він висловив в ефірі одного з телеканалів.

“В цих аспектах — це особиста позиція Шефіра. Я, наприклад, з нею не згодний. Чому вона така, це питання краще поставити йому. Він не є державним службовцем, він не пішов працювати до Адміністрації Президента”, — сказав Разумков.

Також, він додав, що йому не зовсім коректно коментувати цю ситуацію.

Але зі своєї точки зору, навіть не з точки зору глави партії, а з точки зору громадянина, я багато з чим з Шефіром не згодний”, — зазначив Разумков.

Окрім того, він сказав, що розуміє, що в Україні є персоналії, які заробляють на війні.

“Це правда. Я сподіваюся, що в найближчому майбутньому ця згубна практика нарешті закінчитися, а ті хто знову надумає заробляти на крові наших хлопців, отримає дуже добре по руках”, — заявив Разумков.

Окрім того,  Разумков нагадав, що осінню буде прийматися бюджет України на 2020 рік та опалювальний сезон.

“Тому всі ці процедури (з парламентськими виборами — ред.) хотілося б провести до вересня місяця. Це було б правильно, я хотів би нагадати, що проект бюджету повинен бути поданим до ВР не пізніше 15 вересня. Потім він повинен бути розглянутий в комітетах та проголосований. Бажано щоб за нього проголосували не як завжди під ялинку, під новий рік”, — зазначив Разумков.

Також, він зазначив, що важливо зберегти співпрацю з МВФ.

“Я більше орієнтуюся на закордонних партнерів в тому числі на місію МВФ. Коли вони розуміють, що до осені ми продовжуємо жити в ситуації, коли прийшов новий президент, який пропонує адекватні, правильні рішення, які багато в чому саботуються парламентом та іншими органами влади то звичайно про співпрацю з МВФ та іншими організаціями не може йти мови”, — сказав Разумков.

Нагадаємо, указ Президента Володимира Зеленського “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів” опубліковано в щоденному виданні центральних органів виконавчої влади України газеті “Урядовий кур’єр” від 23 травня.