Скандальний російський продюсер Йосип Пригожин заявив, що Народна артистка України Софія Ротару відмовилася брати участь у "Пісні року-2018" в РФ, через те, що стала заручницею "київської банди".

Такими звинуваченнями вибухнув він в ефірі пропагандистської НСН. За словами Пригожина, співачці не залишили вибору.

"Ні слова осуду на адресу Софії Михайлівни! По-перше, вона вже жінка солідного віку, незважаючи на те, що виглядає фантастично. По-друге, вона, як і багато людей, стала заручницею брудної політичної війни і банди Порошенко, у якій абсолютно відсутнє поняття дипломатії і яка діє незграбним чином ", – висловився він.

Підхопивши фейки Кремля, Пригожин заявив, що такого не було навіть при Януковичі. "Її, бідну, вже заклювали! Але вона вплинути не може ні на що, тому що виявилася в заручниках у цієї псевдо-демократії, абсолютної профанації! Жоден президент України такого собі не дозволяв. Якщо при Януковичі народ вийшов на вулиці, щоб виразити протест, то сьогодні навіть вийти не дають – вбивають відразу ", – сказав він.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

А далі і зовсім порівняв українського президента з Гітлером, перекидаючи вину за акт агресії з РФ.

"Він точно так само підбурив два народи. Тому я закликаю всіх не засуджувати Ротару. Я переконаний, що вона хотіла приїхати, але вибору не було. Ми маємо справу з варварами. Можна тільки пошкодувати і поспівчувати", – продовжив Пригожин у дусі російської пропаганди.