У Миколаєві СІЗО ув'язнений Юрій Богомятков, звинувачений у нападі на майстра спорту з пауерліфтингу Владислава Гуртовенка, зашив собі рот перед судовим засіданням, передає Корупція.Інфо

Коли його під конвоєм доставили до суду, з'ясувалося, що в ізоляторі він нашкодив собі. Адвокат Богомяткова зазначила, що через стан здоров'я її підзахисного засідання проводити не можна — крім зашитого рота, обвинувачений страждає від оголошеного тиждень тому голодування.

Популярне: "Порошенко – повне гниле, жадібне чм*, а Тимошенко ….": Заява Савченко приголомшила всю Україну

Коли суддя запитав обвинуваченого, чи може вона брати участь у процесі, той заперечливо помахав головою. Прокурор, у свою чергу, наполягав на тому, що засідання слід продовжувати, оскільки Богомятков зашив собі рота навмисно, щоб затягнути справу, і нагадав, що 24 червня закінчується термін його утримання під вартою.Думку прокурора підтримав також і потерпілий Владислав Гуртовенко. У результаті, суддя вирішив перенести судове засідання.

У жовтні минулого року повідомлялося, що в Миколаєві сім ударів ножем отримав чемпіон світу з пауерліфтингу Владислав Гуртовенко. Поліція швидко встановила нападників, які намагалися пограбувати його – це відомі в районі хулігани.

Одного з них навіть затримали, але того ж дня відпустили. Інший – відомий у місті рецидивіст, втік самостійно. У поліції кажуть, що чотири роки тому Юрій Богомятков з компанією друзів майже на тому самому місці забив чоловіка до смерті. Справа весь цей час лежить в суді, а його фігуранта відпустили під домашній арешт.‡агрузка...