Андрія Антоненка та Юлію Кузьменко, підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета, доправили до Печерського суду вранці 12 грудня.

Там одразу ж призначили засідання за 10 хвилин до його початку, розповіла на своїй сторінці у Facebook волонтерка Ірина Горбачова.

“Юлію Кузьменко та Андрія вже доправили до Печерського суду. Засідання призначили за 10 хвилин до початку! Адвокат знайомиться з матеріалами, у нас є три години, щоб доїхати!!! Засідання на 13:00, вулиця Володимирська, 15! Тримайся, дівчинко моя!!!” – написала вона.

Нагадаємо, 12 грудня поліція назвала підозрюваних в організації вбивства Павла Шеремета. За їхньою версією, це Андрій Антоненко, вокаліст музичного гурту військово-патріотичного спрямування, військовий ССО ЗСУ; Юлія Кузьменко, волонтерка, завідувачка відділеням рентгенографії, працює в центрі дитячої кардіології та кардіохірургії; волонтерка Яна Дугар.

Також правоохоронці опублікували записи телефонних розмов фігурантів справи. Вони нібито обговорювали можливість викрадення дітей волонтерки Марусі Звіробій для дестабілізації ситуації та відволікання уваги від розслідування, а також створення сакральної жертви.