Жителі Дніпра вийшли на мітинг проти судді.

Протестувальники оточили Бабушкінський районний суд і вимагають суддю піти у відставку, повідомляє Корупція. інфо

У Дніпрі місцеві жителі вийшли на мітинг проти судді Бабушкінського районного суду.

Сьогодні, 16 листопада, учасники протесту оточили Бабушкінський районний суд з вимогою до судді Елеонорі Женеску піти у відставку. За словами городян, працівниця Феміди відібрала квартири більш ніж у 100 осіб.

"Близько 100 жителів Дніпра з транспарантами і рупорами оточили Бабушкінський суд Дніпра. За словами мітингувальників, Елеонора Женеску місяцями і роками відтягує рішення суду з приводу різноманітних питань.

У свою чергу, з вини судді більше 100 осіб з дітьми напередодні зими залишилися на вулиці, без свого законно купленого житла. Коли ж городяни зверталися до судді з проханням переглянути справи і повернути їм житло, гроші на яке люди збирали роками, – суддя в прямому сенсі хамила у відповідь і "посилала подалі" жителів Дніпра", – зазначає видання.

На місце події виїжджали підрозділи поліції. Як повідомили в прес-службі відомства, порушень громадського порядку під час мітингу не зафіксовано.

Нагадаємо, кілька днів тому Департамент захисту економіки Національної поліції України повідомив про викриття злочинної групи в Дніпрі, яка протягом двох років незаконно відібрала понад 30 об'єктів нерухомості на суму понад 74 мільйонів гривень у Дніпропетровській області.

За інформацією правоохоронців, до складу злочинної групи входили суддя районного суду м Дніпро, адвокат і директор підприємств, а також працівники реєстраційної служби.

Прокуратурою Дніпропетровської області всім учасникам злочинної схеми повідомлено про підозру в шахрайстві, скоєному в особливо великих розмірах (ч.4 ст.190 КК України), службовій підробці (ч.1 ст.366 КК України) і використанні підроблених документів (ч.4 ст .358 КК України).

Крім цього, судді повідомлено про підозру в постанові завідомо неправосудних рішень, які спричинили важкі наслідки (ч.2 ст.375 КК України).

У прокуратурі Дніпропетровської області повідомили, що кримінальну провадженню у цій справі відкрито стосовно судді Бабушкінського районного суду. Однак під час сьогоднішнього мітингу йшлося про інше судді.

"На цьому етапі ми не можемо розголошувати прізвище підозрюваного. Це суддя Бабушкінського районного суду міста Дніпра, проте під час мітингу йшлося про інше судді, не про це", – уточнили в прокуратурі.