У соцмережі з'явилися фото з відпочинку головного антикорупційного прокурора і голови САП Назара Холодницька і його дівчини. Знімки опубліковані на сторінці Вадима Фолькера в Facebook.

Нагадаємо, раніше антикорупційний прокурор «засвітився» у Львові разом зі своєю таємничою коханою.  Журналісти помітили на популярному заході «lviv jazz festival» скандального чиновника Назара Холодницька. Виявилося, що серце завидного холостяка вже зайнято. Чоловік зізнався, що у нього є кохана. Дівчиною виявилася ефектна 23-річна блондинка на ім'я Юля.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави

"Це найкрасивіша жінка на цій планеті. Звуть Юля. Моя Юля. Цього достатньо. Все інше – це таємниця, це приватне життя", – сказав Холодницький. Він також зауважив, що цей вихід в публіку удвох не є першим: "Що значить вперше? Просто ви раніше не помічали".

Адже менше ніж за місяць волосся подружки Холодницька помітно додали в довжині, що викликало ряд коментарів про появу в житті завидного холостяка ще однієї дівчини – чи про послугу з нарощування волосся, до якої могла вдатися студентка родом з Кіровоградської області.

Судячи по знімках, закохана пара відпочивала не одна. Разом з Холодницька помітили кількох атлетичних чоловіків, які можуть бути бодігардами глави САП.