Народний депутат Микола Тищенко пообіцяв купити заспокійливе Олексію Гончаренко та депутатам з його парламентської фракції “Європейська солідарність”.

Тищенко нагадав, що Мінінфраструктура спростувала чутки про нібито припинення польотів над Україною, “які з’явилися з подачі” Гончаренка.

“Я закликаю колег не сіяти паніку і не гнатися за дешевою сенсацією. Не думайте, що якщо вас цитують ЗМІ – це допоможе стати ближчим до народу. Навпаки, ми зараз маємо триматися в строю і не піддаватися паніці”, – додав Тищенко.

Він також нагадав, що завтра – День закоханих.

“І краще придумати зворушливе вітання другій половинці, аніж читати провокаторів. Тому що провокатори на наступних виборах підуть з вашого життя, а друга половинка, швидше за все, з вами залишиться”, – додав політик.

Тищенко також пообіцяв, що допоможе Гончаренко впоратися з панікою:

“Особисто для Олексія Гончаренка та його фракції куплю заспокійливе, щоб тримали себе в руках”.

Якщо судити з панічної подачі та емоційного наповнення, які зараз точно не допомагають Україні, Олексій Гончаренко знову думає перефарбуватися, як він уже перейшов із Партії Регіонів до Блоку Петра Порошенка, але тепер – піти кудись у Партію Шарія, яка напевно розраховує стати попутником “Єдиної Росії” на знову окупованій території.  Чи ці панічні вкидання Гончаренка можуть пояснюватися чимось ще?

Нагадаємо, що саме народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко заявив, що з 16:00 понеділка, 14 лютого, повітряний рух в Україні може бути призупинений.

“Швидше за все, із завтрашнього дня з 16:00 по Києву повітряний рух в Україні буде призупинено”, — написав нардеп у Telegram.

Проте, голова Державіаслужби Олександр Більчук спростував чутки про закриття аеропортів. Наразі всі летовища працюють у штатному режимі. Про це він заявив у коментарі журналістам 24 каналу. Державіаслужба працює над тим, щоб запевнили усіх, що авіапростір України є безпечним.

В авіакомпанії SkyUp зазначили, що ця ситуація вимагає вирішення на державному рівні. Тому компанія працює спільно з державними структурами.

Ми робимо все можливе, щоб продовжувати виконувати рейси у штатному режимі, але не можемо ігнорувати вимоги лізингодавців. Ми тимчасово припинили продаж квитків на вильоти з 14 по 16 лютого 2022 року та очікуємо на вирішення ситуації, – наголосив гендиректор Дмитро Сєроухов.