На даний момент батька звинувачують в 19 епізодах насильства одразу за чотирма кримінальними статтями.

Завершено розслідування справи про сексуальне насильство стосовно неповнолітньої в місті Мінусинську Красноярського краю. Про це повідомляє прес-служба СУ СКР по регіону.

Згідно з матеріалами справи, 46-річний чоловік ґвалтував дочку з 2010 року. На той момент дівчинці було всього десять. Про це через сім років випадково дізналася дружина зловмисника, яка і звернулася до правоохоронних органів. Чоловік повністю визнав свою провину.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від державиЗараз батька звинувачують в 19 епізодах насильства над дочкою одразу за чотирма кримінальними статтями. Максимальна санкція за ним передбачає до 20 років тюремного терміну.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що 14-річну дівчинку протягом року ґвалтував власний батько. Це відбувалося в присутності її молодшого брата і співмешканки чоловіка.

Збоченець знаходиться в розлученні з матір'ю дівчинки, яка виїхала на заробітки до Італії. Після розлучення дівчинка залишилася з матір'ю, а її 13-річний брат – з батьком. Їдучи на заробітки в Італії, жінка залишила дочку під опікою бабусі. Судова інстанція дозволила чоловікові спілкуватися з дочкою. Він забирав дівчинку до себе «в гості» і примушував її займатися з ним сексом.