Генштаб ЗСУ готовий до різних сценаріїв агресії бойовиків Росії.

На конференції з питань розвитку Сил спеціальних операцій ЗСУ українські військові спільно з колегами з 9 країн обговорили протидію спецпідрозділам Російської Федерації, та можливість подальшого вторгення Російської Федерації на територію україни

Про це повідомляє у п'ятницю прес-служба Міноборони.

“Генеральним штабом проаналізовано дії спеціальних підрозділів Російської Федерації, і у нас уже готові плани протидії на різні сценарії кризових ситуацій. Наше завдання — не знижувати темп впровадження нових стандартів у підготовці, технічному оснащенні та всебічному забезпеченні вітчизняних Сил спеціальних операцій”, — заявив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як зазначається, окремо на конференції порушувалися питання розвитку морської складової Сил спеціальних операцій ЗСУ, Комплексного плану розвитку ССО ( Сил спеціальних операцій) ЗСУ та безпекової ситуації в регіоні.

Захід був організований за сприяння штабу Сил спеціальних операцій НАТО та за участі його офіційної делегації на чолі з командувачем штабу віце-адміралом Коліном Кілрейном. Участь в конференції взяли фахівці зі США, Великої Британії, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Румунії, Данії та Канади.

Окрім того, Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко відвідав зону операції Об'єднаних сил на Донбасі.

«Зробив робочу поїздку в зону операції Об'єднаних сил. Останнім часом ми отримали значний позитивний ефект від майстерного застосування нової вітчизняної зброї. Український ОПК ( Оборонно промисловий комплекс) здатний забезпечити Збройні сили сучасними комплексами озброєння », – написав він.

Муженко зазначив, що військові позитивно відгукуються про тактико-технічні характеристики зброї. «Нова українська зброя – сучасна, точна і якісна. Вона буде постійно поліпшуватися на основі пропозицій від воїнів, які її успішно освоюють і застосовують. Вірю в подальше нарощування можливостей наших оборонних підприємств з виробництва сучасних зразків озброєння », – зазначив Муженко.

Начальник Генерального штабу наголосив, що індивідуальна підготовка сержантів і солдатів в професійних військових школах навчальних центрів набуває все більш якісних ознак.